Welcome
Guest
|
Выберите язык
|
|

Джуліанна

Джуліанна приїхала до Львова з Америки. Дуже подобається їй Львів, а особливо чеська пивоварня "Старгород". Смачне пиво і дуже весело - слова Джуліанни.

15 років

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" стала фірма "Леді", яка святкувала у нас свої повних 15 років. Вітаємо Вас і бажаємо своїх 30 теж відсвяткувати у нас.

Хасан любить пиво

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів став Хасан з Лівану. Хасан любить пиво і гарних дівчат. На запитання "Кого більше?" не зміг одразу дати відповідь )))

День народження у "Старгороді"

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів став Матеуш. Приїхав Матеуш із Польщі щоб відсвяткувати своє день народження саме у нас. Казав, що такого двіжу ще не бачив.

І знову дівчинка Кружка

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів стала Наталя. Наталя стала другою Почесною Іменною Кружкою жікою у м. Львів. Хлопці зауважте - ця жінка випила більше ніж 200 л. чеського старгородського пива!

День юриста

Ну що можна сказати про сьогоднішню легенду? Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" став весь зал, всі ті хто прийшли сьогодні до нас відсвяткувати свій професійний день. Вітаємо наших юристів з іхнім святом!

І знову Німеччина

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів став Хайко з Німеччина. На запитання чому саме "Старгород" - Хайко відповів: "Тут дуже смачне пиво".

Старгород рулить

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів стала пара, яка святкувала сьогодні у нас свою розписку. Але це не просто пара, це люди, які познайомилися саме у "Старгороді", сьогодні відсвяткували свою розписку, і обіцяли кожну свою річницю святкувати саме у нас.

Неймовірна пара

Вітаємо і безмежно любимо!!! Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів стала неймовірна пара. Святкували вони сьогодні 1 рік свого подружнього життя. Почесна Іменна Кружка Валерій Валерійович і його красуня дружина Юля. Позитив від цих людей просто зашкалює, їхні емоції відчувають усі. Дякуємо, що Ви є з нами, що любите "Старгород" і відвідуєте нас майже кожного дня!

Пиво, як в Німеччині

Сьогодні в Гості у чеську пивоварню "Старгород" приїхав Дмитро з Німеччини, і одразу став її легендою. Дмитро вже довгий час живе в Німеччині і дуже любить пиво. Так от, за його словами, чеське старгородське пиво нічим не гірше, ніж пиво, яке варять у Німеччині.

Весілля у "Старгороді"

Василь та Віка обрали для свого весільного торжества - «Старгород». Поки варилося Чеське Старгородське Пиво, наші молодята кидали весільний букет, танцювали і кружляли в любові один-одного ... Все було по справжньому.
ВІТАЄМО МОЛОДИХ і з нетерпінням чекаємо Вас знову і знову!

Ізраїль любить Старгород

Сьогодні до нас у гості завітали Алекс та Олександр з Ізраїлю, які приїхали до Львова по "справах" і щоб відпочити і побачити красу древнього міста. І не дивно чому їм порекомендували пивоварню "Старгород", адже тут найсмачніше пиво. А що ще потрібно для справжнього відпочинку.


Весь світ у "Старгороді"

 У чеській пивоварні "Старгород" збирається весь світ. Сьогодні легендою стали: Алем із Туреччини, Ілля з Росії та Дональд і Петр з Польщі. Всі на позитиві, всі люблять двіжувати, а від старгородського пива в захваті. Приїжджайте до нас, тут весело.


Астана у "Старгороді"

Сьогодні легендою Чеської пивоварні "Старгород" став Аспар, який приїхав до нас із Астани. Він завітав у "Старгород" відсвяткувати день народження своєї подруги. Астар приємно був вражений атмосферою та привітністю закладу і обіцяв ще неодноразово завітати до нас у гості.


Дейв

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" став Дейв. Дейв приїхав до нас із Америки, і йому порекомендували завітати у "Старгород" на пиво. Дейв в захваті від побаченого, а пиво, сказав, просто неймовірне.

День народження у тебе, не сумуй, а веселись!

Сьогодні у Чеській пивоварні "Старгород" на сцену вийшла рекордна кількість іменинників, які отримали смачні подаруночки, а також хороший настрій, завітавши в Старгород!


Нарешті дівчинка

Сьогодні легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів стала Юля. Юля - це перша дівчинка, яка стала Почесною Іменною Кружкою у львівському "Старгороді", яка випила більше ніж 200 л. чеського старгородського пива. Не вірите? А так... Юля молодець !!!!

Італія полюбляє "Старгород"

Сьогодні легендою крафтової чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів став Павло з Італії. Чому легендою? Тому, що Павлу настільки сподобалося відриватися у "Старгороді", що він вже другий день поспіль відпочиває тільки у нас. Пообіцяв, що двома днями цей відпочинок не закінчиться, і завтра він теж прийде на чеське Старгородське пиво. Можливо Павло скоро стане Почесною Іменною Кружкою.

З днем Ангела

Сьогодні, 08 вересня 2015 р., легендою Крафтової пивоварні "Старгород" м. Львів, стала Наталя. Наталя наш постій Гість, але сьогодні вона завітала не просто так. Разом із друзями Наталя не лише активно вболівала під час перегляду футболу, а й святкувала свої іменини. Ну, що ж, Наталочка вітаємо тебе з Днем Ангела. Бажаємо любові, успішних перемог, натхнення і світлого щастя. Нехай твій Ангел-хоронитель завжди буде поруч з тобою.

Зустріч випускників

Сьогодні, 05 вересня 2015 р., легендою Крафтової пивоварні "Старгород" стали випускники школи №2 м. Львів, які зустрілися через 20 років відсвяткувати цю круглу дату, драйвово та весело провести час. Гості були дуже задоволені та обіцяли, що наступна зустріч також пройде у Старгороді. 

Валерій Валерійович

Ураааа.... нарешті нашою новою Почесною Іменною Кружкою став Валерій Валерійович. Чудова людина: позитивний, веселий, добрий, драйвовий, щирий і дуже відкритий чоловік. Він і його кохана дружина Юля - часті Гості у крафтовій пивоварні "Старгород" у м. Львів, і дуже любимі всім нашим персоналом. Щиро раді, що саме ти став ПІК. Любимо тебе!!!

Маленьке щастячко

Сьогодні, 03 вересня 2015 року, легендою Крафтової пивоварні "Старгород" став Юра. Юра завітав до нас, щоб поділитися своєю радістю, а саме народженням донечки Терези. Від щирого серця вітаємо Юру із доцею, нехай росте здоровенька і щасливенька батькам на радість:)


Позитивна дівчина із Азербайджану

Сьогодні легендою Крафтової пивоварні "Старгород" стала Рашанда із Азербайджану. Рашанда завітала до нас у гості уже не вперше. Але сьогодні у неї особливий день. Ця мила та позитивна дівчина святкувала у "Старгороді" свій день народження , стала Гостею із найвіддаленішої точки і приймала участь у всіх конкурсах. Оце енергія:)


Два в одному )

А Ви колись жили у двох місцях одночасно?

А от Руслан, який став сьогодні Гостем із найвіддаленішої точки, приїхав до нас одночасно з Криму і Дніпропетровську. От не міг він визначитися, звідки саме, оскільки буває і там і там однакову кількість часу, і любить цих два міста теж однаково. Зате він сьогодні легенда !

Канада знову у нас.

Сьогодні легендою "Старгороду" у м. Львів стала Уляна. Уляна працює в Канаді, а до Львова приїхала, щоб відсвяткувати своє день народження. А де ж можна добре і весело відмітити день народження, як не в "Старгороді", що вона і зробила, залишившись повністю задоволеною.

Чемпіони у Старгороді

Сьогодні легендою Старгороду стала команда з міні-футбол. Хлопці вирішили завітати у Крафтову пивоварню "Старгород" м. Львів, щоб відсвяткувати свої спортивні досягнення та весело провести час. Крафтова пивоварня «Старгород» м. Львів вітає хлопців і бажає їм переможних звитяг у спорті.


Венеція у Старгороді

Ви вже бували у Венеції?

А у крафтовій пивоварні "Старгород" Венеція сьогодні відпочивала. Не просто відпочивала, а приїжджає до нас кожного року. Луїджі і Вікторія приїжджають до нас на відпочинок і насолоджуються львівськими вулицями і смаком крафтового старгородського пива. Адже воно смакує усім.

Юра з Лос-Анджелесу

Сьогодні легендою крафтової пивоварні "Старгород" у м. Львів став Юра, який приїхав спеціально із Лос-Анджелесу, щоб відсвяткувати свій день народження у нас. Веселий і позитивний хлопчина, цілий вечір був найактивнішим учасником всієї програми, якого полюбив увесь зал.

Справжні вболівальники

Сьогодні легендою став Вася та його друзі, які уже не вперше завітали у "Старгород" на перегляд спортивних матчів вболівати за свою улюблену команду разом із старгородським пивом. Вася справжній фанат футболу і кажи, у "Старгороді" особлива атмосфера, яка переносить тебе просто на стадіон.


Файний хлопець з Осло

10 серпня 2015 року, у пивоварню "Старгород" уже неоднаразово напротязі кількох днів завітав файний хлопець та просто крутий чувак із Осло, Ендрю. Розповів, що приїхав до Львова відпочити, та провести гарно час. Про "Старгород" дізнався від знайомих, котрі бувають досить часто. Ендрю дуже задоволений, що побував у "Старгороді", де познайомився з хорошими людьми та посмакував старгородським пивов. І наголосив на тому, що ще не раз завітає у таке душевне місце.


Іванка і її дівішнік

Сьогодні легендою стала дівчинка Іванка, яка святкувала у нас свій дівішнік. Вона і її компанія - повний розрив! Дівки відривалися на повну цілий вечір, а Іванка до останнього не хотіла щоб цей вечір закінчувався )

І знову заручини у "Старгороді"

Сьогодні, 07 серпня 2015 року, у Чеську пивоварню «Старгород» завітали Павло та Анастасія із друзями, які приїхали відсвяткувати визначну дату у їхніх стосунках. Саме сьогодні Павло та Анастасія святкували заручини. Тож вітаємо ще раз молоду сім’ю!!!

Повторна легенда

Сьогодні, вже не вперше, легендою пивоварні "Старгород" у м. Львів стає Вікторія, яка приїжджає до нас із Канади. Вікторія обожнює "Старгород" і регулярно старається нас відвідувати та приводити до нас все нових і нових друзів.

Два брати

Сьогодні легендою "Старгороду" у м. Львів стали два брати: Мухамед із Сирії та Салім з Туреччини. Зустрілися у Львові у чеській пивоварні "Старгород" щоб випити хорошого пива.

Мальчішнік

Сьогодні, свій мальчішнік у нас святкував Андрій. І уявити собі не міг, де б ще можна було провести свій останній парубоцький вечір. 

Наталя з Фінляндії

Сьогодні, легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів, стала Наталя, яка приїхала з Фінляндії. Наталя святкувала у нас своє день народження, стала Гостею із найвіддаленішої точки і приймала участь у всіх конкурсах. Оце енергія )

Всі за одним столом

Сьогодні легендою став один столик. Чому саме він? Тому, що всі Гості стали Гостями, які приїхали до нас із найвіддаленішої точки від пивоварні. Оце зустрілися )

Запальні дівчата

Сьогодні у чеській пивоварні "Старгород" м. Львів свій дівішнік святкували Христина та Іванка. Веселі і драйвові наречені, разом із своїми подругами веселили та запалювали своєю активністю та позитивністю весь зал. Бажаємо дівчатам сімейного щастя і благополуччя.

!!!Вже одружені!!!

Одними із постійних та шановних Гостей, котрі завітали сьогодні до львівського "Старгороду" були Олексій та Надія. Прийшли не тільки спробувати Живого Старгородського Пива, а ще й відсвяткувати визначну дату у їхніх стосунках. Саме сьогодні, 25 липня 2015 року, Олексій та Надія святкували розписку. Тож вітаємо ще раз молоду сім’ю!!!

Повертаємось на Україну

Сьогодні легендою стали дві чарівні дівчинки Оля і Віка. Оля приїхала на батьківщину з Італії і кожен раз, при приїзді, відвідує "Старгород", а Віка приїхала з Афін, і поки в "Старгороді вперше.

Старгород знає вся Україна

Старгород знає вся Україна. Сьогодні, 23 липня 2015 року, у «Старгород» завітало дуже багато Гостей з інших міст. Усі вони прийшли до нас, щоб насолодитися справжнім смаком чеського старгородського пива та звичайно ж гарно та незабутньо провести час.


Позитивна Білорусь

Сьогодні, 22 липня 2015 р., у пивоварню "Старгород" у м. Львів, приїхав Гість Анюта із Білорусі. Не людина, а ходячий позитив. Аня за вечір стала Гостем із найвіддаленішої точки від пивоварні, відсвяткувала свій день народження і прийняла участь у інтерактивах та конкурсах. Активна і весела, полюбила "Старгород" з першого відвідування.

Баку у "Старгороді"

Сьогодні легендою «Старгороду» став Айхан із Баку. Він приїхав до Львова у гості. Айхан разом із своєю дівчиною вважають, що кращого місця у Львові, ніж Старгород не має. Завітавши у місце душевного весельця, Гості були дуже задоволені та дякували за грандіозний вечір. А ще більше був задоволений Айхан, якого так душевно зустріли у Старгороді.


Кожного року!

Сьогодні свою розписку у нас святкували Тарас і Христина. Чудова пара, яка пообіцяла нам, що кожного року свою річницю вони будуть відмічати саме у нас. Чекаємо Вас!!! )

!!!Нова Почесна Іменна Кружка у "Старгороді"

Сьогодні, 17 липня 2015 р. лаву Почесних Іменних Кружок поповнив ще один козак, а саме Левко Кравчук. За традицією пройшов обряд посвяти та став почесним Гостем Чеської пивоварні "Старгород" м. Львів

!!!Бухгалтери у "Старгороді"!!!

16.07.2015 р. у чеську пивоварню-ресторан «Старгород» завітали молоді люди, а саме бухгалтери. Дружня молода команда святкувала сьогодні День Бухгалтера,з чим ми їх і щиро вітаємо. Море краси, щирих усмішок і позитиву. Ще раз зі святом Вас.


З днем народження!!!

Ось іще одна легенда 15 липня 2015 року, у "Старгороді". День народження у нас вже святкують навіть Гості із США. І справді інтернаціональний заклад )))


США полюбляє Старгород

Сьогодні у крафтову пивоварню "Старгород" завітали Гості із США. Раян та Майкл вперше у Старгороді і в захваті від ресторану. Обіцяли ще не раз завітати та посмакувати старгородським пивом.

Щастячко !!!

У чеській пивоварні "Старгород" м. Львів свято. У нашої Почесної Іменної Кружки Сергія Полупана народилася донечка. Від щирого серця вітаємо нашого Сергійка із доцею, нехай росте здоровенька і щасливенька батькам на радість.

!!!Випускний у Старгороді - це круто!!!

!!!Випускний у Старгороді - це круто!!!
Сьогодні у чеській пивоварні "Старгород" м. Львів свій випускний святкувала група журфаку. Молоді люди просто запалили зал своєю активністю та позитивністю. Що ж, вітаємо наших випускників і бажаємо їм досягти всіх поставлених цілей!!!


Весела наречена Оля

Сьогодні у чеській пивоварні "Старгород" м. Львів свій дівішнік святкувала дівчинка Оля. Весела і драйвова наречена, разом із своїми подругами веселила весь зал. Бажаємо Олі сімейного щастя і благополуччя.

Вікторія із Канади

Сезон дівішніків відкрито

От і сезон дівішніків відкрито. Сьогодні ми святкували аж 6 дівішніків. Всі дівчата веселі, задоволені, відривають по повній програмі. Ну звичайно, це ж їхні останні дні "вільного життя" )))

Вітаємо всіх дівчат з дівич вечором, і бажаємо щастя!

Одеса полюбляє Старгород

Сьогодні, 02 липня 2015 р., в Гості у пивоварню "Старгород" м. Львів завітала Євгенія з Одеса, яка стала Гостем із найвіддаленішої точки і отримала у подарунок кружку Чеського старгородського пива. Крім цього, в Євгенії сьогодні свято - день народження. Що ж, Євгенія, вітаємо Вас із Днем народження Бажаємо океани пива, веселощів у душі та музики кожного дня!


Освідчення у Старгороді

Сьогодні 15 жовтня 2014 р. легендою «Старгороду» стали наша Почесна іменна кружка Петро Бачинський та його чудова дівчина Анна. Саме у Старгороді Петро вирішив освідчився у коханні своїй другій половинці. Вітаємо молоду пару із новим кроком у  їхньому житті та бажаємо любові, людського щастя та взаєморозуміння.


Бельгія у Старгороді

Сьогодні легендою «Старгороду» став Лумберто із Бельгії. Лумберто приїхав до Львова у гості. Друзі Лумберта вирішили показати Львів та гостинність цього прекрасного міста. Молоді люди вважають, що кращого місця у Львові, ніж Старгород не має. Завітавши у місце душевного весельця, Гості були дуже задоволені та дякували за грандіозний вечір. А ще більше був задоволений Лумберто, якого так душевно зустріли у Старгороді.


Чемпіонки у Старгороді

Сьогодні, 26 вересня 2014 р. легендою «Старгороду» стала Юлія Ткач-Остапчук. Юлія – заслужений майстер-спорту України по вільній боротьбі. Разом із своїми друзями Юлія вирішила завітати  у чеську пивоварню "Старгород" м. Львів, щоб відсвяткувати свої спортивні досягнення та весело провести час. Чеська пивоварня «Старгород» м. Львів вітає Юлію і бажає її переможних звитяг у спорті. 

Чехія у "Старгороді"

Сьогодні 21 вересня 2014 р. легендою «Старгороду» стала Петра із Чехії. Петра із задоволенням відвідала «Старгород». Була приємно здивована гостинністю та привітністю, їй дуже сподобався «Старгород» і запрошувала із сцени у гості до Чехії. 


Любителі баварських традицій

Сьогодні, 19 вересня 2014 р. у чеську пивоварню "Старгород" м. Львів на Старгород-шоу «Відкриття Oktoberfest» завітала пара Оля та Назар у баварських костюмах. Оля та Назар поціновувачі справжніх баварських традицій. Вони дуже полюбляють старгородське пиво, особливо їм сподобалося фестивальне, яке вони із задоволенням смакували.

 

Чікаго у Старгороді

Сьогодні, 16 вересня 2014 р. у чеську пивоварню "Старгород" у м. Львів, приїхав Гість Галина із США. Галина, перебуваючи за кордоном, була рада відвідати Україну. Разом із своїми друзями Галина відвідала «Старгород» і дякувала за гарно проведений час і незабутні емоції.


Річниця весілля у "Старгороді"

Сьогодні 15 вересня 2014 року у Чеську пивоварню «Старгород» завітали Олександр та Оля із друзями, які приїхали відсвяткувати річницю свого весілля у Львів. Сказали що кращого місця, ніж «Старгород» для святкування такої визначної події не має.

Назад із США

Сьогодні, 11 вересня 2014 року, у пивоварню "Старгород" приїхав Гість Богдан із США. Довгий час Богдан не був в Україні. А тут повернувся і одразу в "Старгород". Дякував за смачне пиво і кухню. Сказав шо добре провів вечір.

Позитивна Швейцарія

Сьогодні, 9 вересня 2014 р., у пивоварню "Старгород" у м. Львів, приїхав Гість Філіп із Швейцарії. Не людина, а ходячий позитив. Філіп за вечір став Гостем із найвіддаленішої точки від пивоварні, відсвяткував своє день народження і прийняв участь у половині конкурсів. Активний і веселий, полюбив "Старгород" з першого відвідування.

Норвегія смакує старгородське пиво

Сьогодні, 6 вересня 2014 р., у чеьску пивоварню "Старгород" у м. Львові, приїхав Гість Андрій із Норвегії. Цілий вечір Андрій смакував старгородське пиво. А коли отримав в подарунок, як Гість із найвіддаленішої точки від пивоварні, ще одне пиво, радів як маленька дитина.

Португалія в "Старгороді"

Сьогодні, 4 вересня 2014 р., у чеську пивоварню "Старгород" приїхали Гості Дуан і Марко із Португалії. Гості були в захваті від побаченого. В пивоварні "Старгород" Гості були вперше, і такого ще не бачили ніде в світі. Дуже сподобався ресторан і пиво, обіцяли приїжджати частіше.

Величний Нью Йорк у "Старгороді"

Сьогодні, 03 вересня 2014 р., у чеську пивоварню "Старгород" приїхав Гість Руслан із Ньою Йорку. Давно не був на рідній Україні, але зараз вирішив приїхати і підтримати своїх співвідчизників. Джуе любить Україну, і дуже йому сподобався "Старгород", смачнішого пива ніде не куштував, сказав Руслан зі сцени.

Баку гуляє у

Сьогодні, 31 серпня 2014 р., у пивоварню "Старгород", що у м. Львові, приїхали Гості із Баку. Цілий вечір веселилися, танцювали, фотографували всіх. Казали, що мусять привести фотозвіт додому, бо ніхто не повірить, що вони відпочивали в такому ресторані. Адже, ще ніде такого не бачили.

"Старгород" знає увесь світ

Сьогодні, 30 серпня 2014 р., у пивоварню "Старгород", що у м. Львові, приїхали Гості Наталя із США та Айк із Вірменії. Гості розповідали про те, що про "Старгород" знає багато їхніх друзів за кордоном. І якраз вони порадили їм завітати у "Старгород", коли вони будуть на Україні.

Туреччина любить Україну

Сьогодні, 29 серпня 2014 р., у чеську пивоварню "Старгород" приїхав Гість Ісус із Туреччини. Туреччина взагалі любить "Старгород" і часто приїжджає до нас в Гості. А от Ісус, виявляється знає українську мову і дуже любить Україну. Вийшовши на сцену, почав кричати "Слава Україні". А коли в залі зазвучав державний Гімн України, Ісус вийшов на сцену, поклав руку на серце, і знав кожне слово із Гімну. Зал стоячи аплодував Ісусу і був у захваті від такої любові до чужої країни.

Поляки всім серцем за Україну

Вчора, 28 серпня 2014 р., у пивоварні "Старгород" відпочивали Гості із Польщі. Гість Марюш, став Гостем із найдальшої точки від пивоварні "Старгород" у м. Львові, і вийшовши на сцену, попросив у ведучого мікрофон. Марюш всім серцем за Україну, і підтримує нас всім чим може. Сказав шо гордиться українським народом і вся Польща підтримує нас.

Неаполь в "Старгороді"

Сьогодні, 27 серпня 2014 р., у пивоварню "Старгород" завітав Гість Василь із Неаполя. Сам у "Старгороді" вперше, і в захваті від ресторану. Сказав що повернеться ще не один раз.


Україна любить "Старгород"

Сьогодні, 26 серпня 2014 р., в Гості у пивоварню "Старгород" приїхала Ніна із Одеси та Оля із Дніпропетровську. Дівчата сказали що приїжджають Львова і приходить у "Старгород" вже не вперше. Дуже полюбляють чеське старгородське пиво, і чудову атмосферу. Дівчата, раді Вас бачити у нас, приїжджайте частіше.

Білорусія і Туреччина люблять

Сьогодні, 25 серпня 2014 року, у пивоварню-ресторан "Старгород" завітали Гості із Білорусії і Тереччини. Це дві країни, які надзвичайно полюбляють "Старгород" і сьогодні ми в цьому переконалися. Гості Олеся і Нафдал розповіли наскільки люблять пивоварню-ресторан "Старгород" і кожного разу коли приїжджають до Львова відвідують саме нас. 

Баку у "Старгороді"

У пивоварню-ресторан "Старгород", 24 серпня 2014 року, на День Незалежності України, завітала Гостя Юлія із Баку. Сама дівчина із України, але вже декілька років проживає у Баку. А саме, на День Незалежності України, приїхала у свою рідну країну відсвяткувати це чудове свято. Джуе задоволена проведеним вечором, і з патріотичною ноткою, заспівала Гімн України на старгородській сцені.

Мальчішнік по шотландськи

В суботу, 23 серпня 2014 року, в пивоварні-ресторані "Старгород" хлопці святкували мальчішнік. Але не просто мальчішнік, а мальчішнік по шотландськи. Хлопці прийшли одягнуті в ориганільних костюмах, які викликали посмішку і позитив у всього залу.

 

Весь світ в Старгороді)

 

Сьогодні, 14 березня 2014 р., Гостями із найвіддаленішої точки від чеської пивоваоні "Старгород" у м. Львові стали Салман із Греції та Денні і Біл із США. Перший раз приїхали до Львова і відразу - у пивоварню "Старгород". Денні сказав, що такого смачного пива ще не пив ніколи в житті. А ще хлопці зробили комплімент усім українським жінкам, які, за їхніми словами, найкрасивіші у світі і прекрасні ангели )

Гість з Швеції

Сьогодні, 12 березня 2014 року легендою чеської пивоварні "Старгород" став Дмитро з Швеції. Він прихильник мережі "Старгород" і був уже і в Харкові, і в Донецьку, і у Львові! Крім того, Дмитро святкував сьогодні у нас свій День народження, отримав солодкий подарунок. І це ще не все! Він же і став Гостем з найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м. Львів. Вітаємо, Дмитро!

Далекі краї

 

Сьогодні 09 лютого 2014 р. Легендою пивоварні-ресторану "Старгород" став Ігор, котрий завітав із США у гості до родини. І разом із ними вирішив піти попит найсмачніше пиво у м. Львові. Сказав що настопного разу коли буде у місті Лева повернеться щоб поспівати на стільці та випити живого пива.

Дівчата з Дніпропетровська

Сьогодні, 30 січня 2014 року легендою чеської пивоварні "Старгород" у м. Львів стали Ольга та Дарина. Дівчата з Дніпропетровська, у "Старгород" завітали вперше за порадою друзів, в нас їм сподобалось, співали на традиційному пісенному заспіві, назвавши свою команду "Веселка з Дніпропетровська", танцювали та отримали пиво з рук головного пивовара "Старгорода" Зденика Рески як гості з найвіддаленішої точки від пиварні на сьогоднішній вечір. Чекайте! Скоро ми будемо і в вашому місті! 

Гості з Естонії

Легендою чеської пивоварні "Старгород" сьогодні, 29 січня 2014 року, став Петер з Естонії. Він відпочивав у нас цілою компанією. Петер вперше завітав до старовинного міста Лева, відповідно, і до "Старгороду". На момент, колий його запросили на сцену як гостя з найвіддаленішої від "Старгород" точки, Петер вже пипив 3 л живого старгородського пива. І це ще не все! Наступний кухоль йому вручив головний пивовар "Старгороду" у Львові Зденик Реска.

Прекрасне освідчення

Сьогодні, 24 січня 2014 р., у чеській пивоварні "Старгород" у м.Львові, відбулося освідчення нашого Гостя із Києва Олександра, його чарівній дівчині Наталі. Це чудова, любляча, життєрадісна пара, яка обожнює чеську пивоварню "Старгород", і Олександр вирішив освідчитись своїй коханій саме тут. Вітаємо, наших любих Гостей, з початком їхнього нового життя.

 

Санкт-Петербург у Львові

Сьогодні, 21 січня 2014 р., у чеську пивоварню "Старгород" у м.Львові приїхав Гість Андрій із Санкт-Петербургу. За словами Андрія, пиво у чеській пивоварні "Старгород" найкраще, із всіх тих, що він до того пробував. І пообіцяв приїхати до нас ще не раз, а також з нетерпінням чекає відкриття пивоварні у себе в місті.

 

Мексика

 

Легендами антуражного вечора "Старий Новий рік" 13 січня 2014 року. Стали троє мексиканців:Карлос, Аву, Фернандо. Приїхали до міста Лева відвідати своїх друзів, котрі їх і запросили відсвяткувати у  Новий рік у пивоварні Старгород. Хлопцям сподобалась атмосфера, і у подарок для усіх Гостей Старгороду прозвучав від них Гімн України.

Арабські Емірати

 

07.01.2014 легендою пивоварні-ресторану Старгород в місті Львові став АЇр котрий приїха із Арабських Еміратів. АЇр проголосив тост для усього Старгороду.  

15 років в Іспанії

Сьогодні, 04 січня 2014 року "Старгород" отримав ще одну легенду. Нею став Віктор, який став гостем з найвіддаленішої точки від пивоварні, а саме, з Іспанії. Насправді Віктор - корінний житель міста Лева. Але 15 років тому виїхав до Іспанії, де і проживає зараз. Живе чеське пиво з рук бренд-шефа Мартіана Швеца сподобалось! Приїздіть частіше, там такого немає)

"Я уеду жить в Лондон!"

Ось за лозунгом такої пісні у "Старгороді" 3 січня 2014 року в мість Львів народилась ще одна легенда. Нею стала Альона. Вона приїхала до славного міста Лева зустрічати Новий 2014 рік, а сьогодні ще й стала легендою чеської пиварні! Насолоджуйтесь живим пивом з рук бренд-шефа Мартіна Швеца!

На День народження з Бразилії

Сьогодні, 2 січня 2014 року "Старгород" збагадився ще однією легендою. Нею стала Джуліана, яка в нас сьогодні святкувала День народження. Джуліана з Бразилії! Так Гостя з-за океану стала Гостею з найвіддаленішої точки від чеської пивоварні "Старгород" у Львові. Приїздіть ще! Будемо раді бачити! І ще раз, з Днем народження!!!

Краків у Старгороді

Сьогодні, 26 грудня 2013 р., у чеську пивоварню "Старгород у м.Львові, завітав Гість із Кракова... Дуже позитивний і милий чоловік, якому подобається чеське пиво зварене у "Старгороді", і він ще не раз буде до нас приїжджати в Гості. 

 

Еді із Тунісу

 

Сьогодні 18 грудня легендою пивоварні-ресторану Старгород у  став Еді. Котрий завітав у славне місто Лева аж із Тунісу. На даний момент часу він навчається у нас в університеті. За словами Еді Україна є надзвичайно красивою, україночки найвродливіші дівчата світу, а пиво у нас найсмачніше!!!

Справи, що вирішуються у місті Лева

Сьогодні, 17 грудня 2013 року легендою чеської пивоварні "Старгород" у місті Лева став Данило. Він завітав у старовинне місто, щоб вирішувати справи, як справжній мужчина. Ми раді, що відпочивати та випити живого пива ви приходите саме до нас!

До нас приїздять спеціально з інших міст!

Сьогодні, 14 грудня 2013 року легендою чеської пивоварні "Старгород" у місті Лева став Діма з Кременчуга. Діма приїхав у Львів спеціально, щоб відвідати наш заклад. Дуже приємно такій увазі! Завжди раді бачити вас!

Серця поєднуються в Україні

Легендою чеської пивоварні "Старгород" сьогодні, 12 грудня 2013 року став Кріс з Сінгапуру. Він виявився гостем з найвіддаленішої точки від м. Львів і розповів, що приїхав знайомитися з батьками своєї коханої Юлі. Коли йому вручив пиво Зденик Реска, Кріс його випив моментально, за що отримав моментальну похвалу від батьків Юлі. Бажаємо вам і далі жити в злагоді!

9 000 км від Львова

Сьогодні, у чеську пивовраню "Старгород" у місті Лева, приїхала чарівна Гостя Катерина. Ця жінка, подолала      9 000 км, аж із самої Сахаліни, щоб скуштувати неповторний смак старгородського Пива. Та ще й відсвяткувала у "Старгороді" свої іменини.

 

Гості з Іспанії

Сьогодні, 26 листопада 2013 року легендою чеської пивоварні "Старгород" стала Наталя з Іспанії. Наталю друзі та родина запросили до нас. Вона також виявилась з гостею з найвіддаленішої точки. Раді будемо вас бачити знову!!!

Канарські острови.

 

Сьогодні, 24 листопада 2013 р., Гостем, який приїхав із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, став Роман із Канарських островів. Пиво Гостю вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Нас вже чекають у Дніпропетровську!

Легендою "Старгороду" у Львові сьогодні, 12 листопада 2013 року став Андрій з Дніпропетровська. Андрій відвідує Львів регулярно, щомісяця по робочитх питаннях. Регулярними стали також приходи у "Старгород", де наш герой любить посмакувати живого чеського пива. Андрій дуже зрадів, коли взнав, що скоро "Старгород" буде у Дніпропетровську. Дніпропетровськ! Готуйся! Ми приїдемо до вас!

Донецьк та Дніпропетровськ

Сьогодні, 06 листопада 2013 р., Готями, які приїхали із найвіддаленішої точки від чеської пивоварні "Старгород" у м.Львові, стали Марія із Донецька та Антон із Дніпропетровська. Марія вже не раз куштувала чеське пиво у "Старгороді", адже в Донецьку теж є чеська пивоварня "Старгород". Хоча, ще раз насолодитися справжнім живим пивом, приїхала саме до Львова.

 

Харківська Іменна Кружка у місті Лева

Сьогодні, 26 жовтня 2013 року, легендою чеської пивоварні "Старгород" у місті Львів стала почесна іменна кружка з Харкова, Сер Черкашин Сергій Федорович. Сергій завітав у місто по робочих питаннях. Каже, що пиво у Львові та Харкові однаково смачне. На трансляції з Харковом Сер Черкашин казав привітальне слово. Заходьте до нас частіше, на ваш вибір: чи Харків, чи Львів! Раді бачити! 

 

Дні Чеської культури

 

Протягом жовтня уже традиційно у Львові проходять Дні Чеської культури. І чеська пивоварня-ресторан "Старгород" не могла триматися осторонь. І сьогодні, 27 жовтня, у переддень Дня Республіки Чехії, саме у " Сатргороді" пройшов День Чеської культури, який у дружньому колі зібрав усіх небайдужих до чеської історії та національної культури. А розпочав сьогоднішнє свято привітальним словом до усіх присутніх у залі Гостей - Генеральний Консул Чехії в Україні - Мирослав Клім. Спеціально запрошений Гость з Чехії, етнічно-фольклорний колектив імені Мартіна Грабча та дегустація чеських страв, приготованих бренд шефом чеської пивоварні-ресторану Мартіном Швецом дозволили поринути усім присутнім у світ чеської народної культури.

Африка в Старгороді

 

Сьогодні, 10 жовтня 2013 р., Гостем, котрий приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м. Львові, став Пітер із Південно-африканської  республіки. Пиво Гостю вручив чеський пивовар Зденек Реска.

США і Росія разом на

 

Сьогодні, 29.09.2013 р, Гостями котрі приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" м. Львова, стали Назар із США, та Оля із Росії. За це вони отримав пиво, з рук чеського пивовара Зденика Рески. http://v-korma.ru/catalog/

Неймовірна трійка із Канади

 

Сьогодні, 26 вересня  2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м.Львові, стали Олександир, Оля та Орест із Канади. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Польща

  

Сьогодні, 23 вересня 2013 р., Гостем, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, став Андрій із Польщі. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Сполучені Штати Америки

Сьогодні, 22 вересня 2013 р., до Львова чеську пивоварню "Старгород" приїхали Гості із Канади і США. Володимиру і Томі дуже сподобалося чеське пиво зварене Здеником Рескою. І вони раді були з ним познайомитися.

 

Канада

 

Сьогодні, 21.09.2013 р,  Гостем котрий приїхав із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" м. Львова, став  Дейвід із Канади. За це він отримав пиво, з рук чеського пивовара Зденика Рески.

"МедСервіс" у "Старгороді"

19.09.2013 р. у чеську пивоварню-ресторан «Старгород» завітали представники всеукраїнської мережі аптек «МедСервіс» усієї Львівщини і не тільки. Дружня молода команда святкувала сьогодні День Фармацевтики,з чим ми їх і щиро вітаємо. Море краси, щирих усмішок і позитиву привело цю компанію до перемоги у Пісенному заспіві. Ще раз зі святом Вас.

Нью Йорк у Старгороді

Сьогодні, 14 вересня 2013 р. у чеській пивоварні "Старгород", Гостем, який приїхав з найвіддаленішої точки, став Стюарт з Нью Йорку. Стюарт приїхав до Львова у справах, і прийшов у "Старгород", щоб скуштувати справжнього чеського пива. Яке йому дуже сподобалося.

 

Франція

 

Сьогодні, 12 вересня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Бікі із Франції, та Ірина з Ірану. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Канада

 

11 вересня  пивоварню-ресторан "Старгород" відвідала велика кількість Гостей з інших міст: Київа, Чернівців, Донецька, Луцька... А також з іших країн: Німеччиини, Болгарії, Росії, Казахстану, Польщі та Румунії. Але Гостею котра прибула у львівську пивоварню із найвіддаленішої точки, стала Наталя з Торонто (Канада). Котра отримала бокал чеського старгородського пива з рук Зденика Рески.  

Сьогодні Латвія у "Старгороді", незабаром "Старгород" у Латвії

 

09.09.2013 р. у «Старгорода» завітала делегація з Латвії, де між іншим, скоро відкриється ще одна пивоварня-ресторан мережі «Старгород». Дуже приємні та веселі керівники латвійських міських дум з’їхалися у Львів для напрацювання зв’язків та покращення роботи соціальних служб обох країн. Справжнє європейської якості старгородське пиво потішило справжніх європейців своїм відмінним смаком.

Бельгія у "Старгороді"

Сьогодні, 08 вересня 2013 р., легендою чеської пивоварні "Старгород" став Вінсент із Бельгії. Вінсент приїхав до Львова вдвідати друзів і завітав у пивоварню "Старгород" скуштувати пива. На сцені він сказав, що ще жодного разу не пробував нашого пива, тому отримав його в подарунок від закладу із рук Мартіна Швеца.

 

На Мальчішнік тільки у "Старгород"

У суботу, 07 вересня 2013 року, до "Старгорода", що у місті Львові, одним із Гостей, котрий святкував Мальчішнік, був Назар. Він часто відвідує наш заклад, і коли його запитали, чому він у такий визначний день завітав саме до "Старгороду", він відповів, що інших варіантів і не могло бути.

 

Друзі із Чехії

 

Сьогодні, 03 вересня 2013 р., у чеську пивоварню "Старгород" у м.Львові, приїхали Андрій та Наталя із улюбленої Чехії. Приємно, коли у чеську пивоварню у Львові, приходять Гості із Чехії, і позитивно оцінюють старгородське пиво. Яке, наші Гості отримали в подарунок від Мартіна Швеца, за те, щог стали Гостями із найвіддаленішої точки від пивоварні.

Із Харкова до Львова

Сьогодні, 02 вересня 2013 р., до Львова на Пісенний заспів приїхав Гість із Харкова. Треба ж настільки любити пивоварню "Старгород", щоб відвідувати пивоварні у інших містах. Адже у Харкові теж є "Старгород".

 

Вже одружені

Одними із Гостей, котрі завітали сьогодні до львівського "Старгороду" були Андрій та Ліля. Прийшли не тільки спробувати Живого Старгородського Пива, а ще й відсвяткувати визначну дату у їхніх стосунках. Саме сьогодні, 29 серпня 2013 року, Андрія та Лілю в одному із РАГСів оголосили чоловіком та дружиною. Тож вітаємо ще раз молоду сімю!!!

 

Мальвіна

На сьогоднішньому Пісенному заспіві, а саме 28 серпня 2013 року, у місті Львові одна з іменинниць святкувала свій День народження. А звати дівчину з чарівною посмішкою, справді по-казковому -  Мальвіна. Вітали казкову Гостю смачним тортиком і бурхливими оплесками.

 

ВПЕРШЕ У СТАРГОРОДІ...

 

27.08.2013 р. до чеської пивоварні-ресторану «Старгород» завітала чудова пара – Ніколас та Катерина. Ніколас сам родом зі Сполучених штатів Америки, і в Україну приїхав вперше. А Катерина, як досвідчений знавець якості справжнього пива, привела його до нас у гості, щоб почастувати свого судженого пивом, виготовленим за старою чеською рецептурою з дотриманням усіх європейських технологій виробництва. 

Молодята

Сьогодні, 25 серпня 2013 року, до львівського "Старгороду" завітали Гості, серед яких були Тамара і Олександр. 23 серпня вони одружилися, а сьогодні прийшли до нас у гості, щоб весело продовжити святкування.

 

День Незалежності

  

Сьогодні, 24.08.2013 р, на пісенний заспів у пивоварню "Старгород" м. Львові, приїхали Гості Оля із Канади, та Григорій із Польщі. За це пиво отримали з рук чеського пивовара Зденика Рески.

День

 

Сьогодні, 23 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Олександер з Ізраїлю, та Оксана із Англії. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Дніпропетровськ

 

Сьогодні, 22.08.2013 р., на пісенний заспів у пивоварню "Старгород", приїхав Гість Михайли із Дніпропетровська. Не дочекався Михаїл відкриття пивоварні "Старгород" у Дніпропетровську, і приїхав до Львова скуштувати справжнього чеського пива. А пиво отримав з рук чеського пивовара Зденика Рески.

Болорусь і Польща

 

Сьогодні, 21 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Марчін з Польщі, та Олександра з Білорусії. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Панянки із далеких країв

  

Сьогодні, 20 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Софія з Австралії, та Олена з Ізраїлю. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Яблучний Спас

Сьогодні, 19 серпня 2013 року, у свято Яблучного Спаса, у львівському "Старгороді" святкували з особливим підходом. Цього дня проводились різні забави та конкурси у стилі свята, використовуючи саме ті реквізити, котрі символізують свято Спаса. Ось уривок одного з них, конкурс на влучність: дівчата повинні були щонайбільше нагодувати хлопців виноградинами на відстані 2-ох метрів. Серед команд, які приймали участь, перемогла пара Наталії та Дениса. 

 

Азербайджан в "Старгороді"

 

Сьогодні, 17 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, став Їджак із Азербайджану. Пиво Гостю вручив чеський пивовар Зденек Реска.

На пиво в "Старгород"

Сьогодні, 16 серпня 2013 року, у львівському  "Старгороді" визначали Гостя, котрий приїхав до нас із найвіддаленішої точки. Одним з таких виявився Роман, котрий приїхав з Торонто. Пригощали його класично, старгородським пивом. Спробувавши Роман, сказав, що пиво досить смачне. І продовжував насолоджуватись цим напоєм хоча б тому, що в Торонто, згідно їхнього законодавства, він не зміг би цього зробити, в силу свого віку.

 

Баку та Іспанія

   

Сьогодні, 15 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м. Львові, стали Сальке із Баку, та Наталя із Іспанії. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Дмитро - справжній козак, який полюбляє старгородське пиво!

14.08.2013 р. у чеську пивоварню «Старгород» завітав з компанією друзів Дмитро. Судячи з того, наскільки Дмитро обізнаний у традиціях та звичаях святкування Маковея, можна з впевненістю сказати – він справжній український козак. А ще Дмитро закарбовує у своїй пам’яті кожен прихід у «Старгород», і саме сьогодні  він побував у нас двадцять другий раз. 

Львів - Харків

Справжньою легендою став Марк із Фінляндії, котрий сьогодні, 13 серпня 2013 року прийшов у "Старгород", м.Львів, щоб на прямій трансляції із Харковом, передати привіт своїй дівчині Ксенії, котра саме тоді перебувала у харківському "Старгороді". І привіти передавав, і поцілунки, та казав, що дуже скучає. Отаке  кохання!!!

 

 

Німеччина

 

Сьогодні, 11 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м.Львові, став Олександр із Німеччини. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Гість з Австралії

Сьогодні, 09 серпня 2013 р., в гості у чеську пивоварню "Старгород" приїхав Гість із Австралії. Вомен дуже позитивна і відверта людина... пивоварня Старгород" дуже полюбила його за таку щиру посмішку.

 

Уся Європа в "Старгороді"!!!

  

Сьогодні, 10 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Матіаз із Голандії, Булі із Іспанії, та Джорджіо з Італії. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

На день народження аж із Канади

Сьогодні, 07 серпня 2013 р., в Гості у чеську пивоварню "Старгород", приїхав Гість із Канади. Крім того, що Артем приїхав відсвяткувати своє день народження у "Старгороді" і отримав тортик у привітання. Він ще й став Гостем, який приїхав із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у м.Львові, і отримав чеське пиво із рук чеського пивовара Зденика Рески.

 

Бейрут

Сьогодні, 06 серпня 2013 р., у чеську пивоварню "Старгород" приїхав Гість із далекого Бейрута. Карлос дуже позитивна людина, і йому надзвичайно подобається чеське старгородське пиво. Його словами було "Воно СУПЕР!". Ми завжди раді бачити Карлоса у пивоварні "Старгород".

 

Закохана пара з Новосибірська

 

Сьогодні 05 серпня 2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Ігор та Марина із Новосибірська. За їхніми словами, кожних 3 роки вони приїзджають у Львів, щоб насолодитись атмосферою міста Лева.

Молодята

  

 

3 серпня 2013 р. у чеській пивоварні "Старгород", своє одруження святкували Юра та Іра. І саме сьогодні, саме на сцені пивоварні "Старгород", Юра та Іра затанцювали свій перший подружній танець... Вітаємо молодят!

Латвія в місті Лева

   

Сьогодні 31.07.2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Артур із Латвії та Оля з Німеччини. Пиво Гостям вручив чеський пивовар Зденек Реска.

Голандія у Львові

Сьогодні 29.07.2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Дорін із Голандії та Андрій з Донецька. Двоє вже не перший раз у пивоварні "Старгород", і їм надзвичайно тут подобається. А особливо Чеське Старгородське Пиво.

                                                      

США в "Старгороді"

Веселі друзі: Василь з Огайо, Ірина з Бостону та Марія з Нью-Йорку прийшли сьогодні, 28 липня 2013 року до львівського "Старгороду", щоб відпочити та скуштувати Чеського Старгородського Пива, і відповідно стали легендами. Розповідали, що в Сполучених штатах працюють, а на Батьківщину приїжджають щороку.

 

А світ такий тісний)

  

Сьогодні 27.07.2013 р., Гостями, які приїхали із найвіддаленішої точки від пивоварні "Старгород" у Львові, стали Норік із Вірменії та Рома із Торонто. Двоє вже не перший раз у пивоварні "Старгород", і їм надзвичайно тут подобається. А особливо Чеське Старгородське Пиво.

Санкт-Петербург у Львові

Сьогодні, 26.07.2013 р., на пісенний заспів у пивоварню "Старгород", приїхала Гостя Лена із Санкт- Петербурга. Не дочекалася Лена відкриття пивоварні "Старгород" у Санкт-Петербурзі, і приїхала до Львова скуштувати справжнього  чеського пива.

 

Соня і Аліка

Справжніми легендами , сьогодні, 23 липня 2013 року, стали Соня та Аліка. Це дві сестри-близнючки, котрі прийшли у "Старгород" відсвяткувати свій День народження. Вітали сестричок смачненькими тортиками, піснями та бурхливими оплесками.

 

Помножили на два

У львівському "Старгороді" сьогодні, 22 липня було, як завжди "гаряче". Багато Гостей прийшли відсвяткувати ту, чи іншу подію. А от дві подруги,  Марічка та Оленка прийшли відзначити свій дівішнік разом. Гарно співали та милували око запальними танцями. А у фіналі Пісенного заспіві ще й перемогу отримали.

 

США збирається в "Старгороді"

Сьогодні, 20 липня 2013 р., в пивоварню "Старгород" приїхали Гості аж із трьох різних міст Сполучених Штатів Америки: Нью Йорк, Бостон і Чікаго. Виявляється і американці люблять "Старгород".

 

Італія полюбляє "Старгород"

Сьогодні, 19.07.2013 р. на пісенний заспів у пивоварню "Старгород" приїхала прекрасна Ілона. Дівчина приїхала з самої сонячної Італії. Ілона вже 10 років проживає там, але при кожному приїзді до Львова відвідує чеську пивоварню "Старгород".

 

«Старгород» ще раз підтвердив свою європейськість

Сьогодні, 18 липня 2013 р. на пісенний заспів у пивоварню «Старгород» завітали Гості з сонячної Італії. Альберто та Антоніо були позитивно вражені нашою гостинністю, адже отримали у подарунок справжнє чеське пиво та гучні аплодисменти. А про смак пива, Альберт сказав наступне : «Пиво - європейської якості, тому що Україна і є Європа».  

Привітання по-старгородськи

Сьогодні, 17.07.2013 р., Сергій вирішив відсвяткувати свій День народження саме у чеській пивоварні "Старгород". Але ж у пивоварні "Старгород" є багато своїх традицій. Однією з них, є саме привітання іменинників. Коли на сцені Сергій співав привітальну пісеньку, разом із акапелло пивоварні "Старгород", він отримав несподіваний сюрприз, а саме тортик в обличчя. ))) Сергій був дуже радий такому привітанню і сюрпризу.

 

Знову медики у "Старгороді"

16.07.2013 р. у чеську пивоварню «Старгород» завітали студенти Львівського медичного університету ім. Данила Галицького. І завітали не просто тому, що давно не заходили до нас у гості, чи скучили за веселими танцями та співами на стільцях. А істинною і найважливішою причиною стало святкування Дня народження у подруги Ольги. І не дивно, чому саме сьогодні ми у «Старгороді» бачили та насолоджувалися компанією таких чарівних та красивих дівчат, адже «Старгород» - це країна позитивного настрою та багацько-багацько вражень.

МТС у "Старгороді"

15.07.2013 р. у «Старгород» завітала ціла делегація представників компанії мережі телекомунікативних систем (МТС). Білорусія, Росія, Вірменія, Туркменістан, Таджикистан, і звичайно Україна, сьогодні святкували успішне завершення конференції у Львові, та насолоджувалися справжнім пивом, звареним у чеській пивоварні "Старгород".

Поціновувачі чеського Пива з Техасу

 

 

Сьогодні, 14 липня 2013 р., легендами пісенного заспіву стали Гості з далекого спекотного Техасу (США). Гості були приємно здивовані неочікуваним для них  подарунком від "Старгорода" - по кружці чеського Пива з рук чеського шеф-кухаря - Мартіна Швеця, адже, за їхніми словами,  старгородське Пиво надзвичайно смачне і просто відмінне, а отримати його ще й в подарунок - дуже приємно.

«Старгород» об’єднує українців усього світу!

 

13 липня 2013 року у «Старгород» завітало дуже багато Гостей з інших міст, країн і навіть континентів. Усі вони прийшли до нас, щоб насолодитися справжнім смаком чеського старгородського пива і пригадати справжню українську забаву. Роман з Сполучених штатів Америки, Анна з Німеччини, Євгенія з Москви візьмуть з собою, у далеку дорогу, частинку Старгородської  позитивної атмосфери та настрою, і даруватимуть її іншим українцям, які живуть за кордоном. 

Три в одному: День народження, дівішнік та "Старгород"

 
Сьогодні, 12 липня 2013 року, у "Старгород" завітала чарівна Ольга. І не просто так. Саме сьогодні у неї подвійне свято, але оскільки все це відбувалося у "Старгороді", можна з впевненістю говорити, що свято - потрійне. День народження, Дівішнік і "Старгород " - і вечір вдався. Скоро Ольга одружується, і обіцяє, що ходитиме тепер до нас разом з чоловіком. "Старгород" вітає Ольгу з цією подією у її житті і бажає усього усього найкращого.

"Старгород" здав екзамен на відмінно

Хто, як не справжній німець знає справжній смак хорошого пива, і хто, як не італієць дійсно може оцінити жіночу вроду. Тому не дивно, чому саме Гості з Німеччини та Італії завітали сьогодні, 11 липня 2013 р., у пивоварню "Старгород", і окрім моря позитивного настрою та цікавих нових вражень, отримали в подарунок пиво, зварене за автентичними чеськими традиціями. Старгородське пиво, і українські дівчата - найкраще, що є у древньому Львові.

 

Європейські традиції у Старгороді

   

Хто як не справжній німець знає справжній смак хорошого пива, і хто, як не італієць дійсно може оцінити жіночу вроду. Тому не дивно, чому саме Гості з Німеччини та Італії завітали сьогодні у Старгород, і окрім море позитивного настрою та цікавих нових вражень, отримали в подарунок пиво, зварене за автентичними чеськими традиціями. Старгородське пиво, і українські дівчата - найкраще що є у древньому Львові.

Срібне весілля

Серед багатьох Гостей, які сьогодні, 09 липня 2013 року, завітали у "Старгород", хочеться найбільше розповісти про красиву подружню пару, які уже чверть століття разом, 25 років пліч-о-пліч крокують стежиною життя у повазі, любові та взаєморозумінні. Саме сьогодні Ірина та Ігор відзначали у нас своє Срібне весілля. Чеська пивоварня «Старгород» щиро вітає Вас з цим святом, і бажає і надалі залишатися такими щасливими і прожити ще багато -  років разом у радості та достатку.

 

  

Київ

  

08 липня 2013 року  у пивоварні "Старгород", що у місті Львові з’явилась нова легенда. Нею став пан Сергій, котрий приїхав із столиці нашої країни, Києва.

Світ такий тісний!!!

  

У пивоварні "Старгород" з’явилось дві нові легенди. Це пан Дімітріус із Канади, та пан Крег із округа Чікаго, що в США, які відвідали пивоварню 07 липня 2013 року, на пісенному заспіві та водночас стали Гостями із найвіддаленішої точки від львівського "Старгороду".

Фархад у "Старгороді"

Сьогодні, 6 липня 2013 року, у львівському "Старгороді", легендою став Фархад, який приїхав з Азербайджану. Танцював, веселився, співав, та ще й пісні з нашого співаника знав. І ще казав, що пиво йому справді сподобалось.

 

Мальчішнік-Девішнік

Сьогодні, 05 липня 2013 року у львівському "Старгороді" святкували Мальчішнік-Девішнік. Так, так, саме так. Молода пара невдовзі одружиться, а найулюбленіший передвесільний захід, тобто Мальчішнік і Девішнік вони вирішили відсвяткувати разом, щоб навіть в цей день не сумувати один за одним.

    

Чехія у чеській пивоварні

Сьогодні, 02 липня 2013 року, легендою став Гість, який приїхав до нас із Чехії. Звати його Франтішек, саме так, як і нашого головного пивовара, теж із Чехії. Оце чехи полюбляють "Старгород" )

 

Понеділок по-старгородськи

Цікавим виявився перший понеділок липня 2013 року, у львівському "Старгороді". Початок пісенного заспіву був, як завжди впевненим. На сцену запрошували Гостей, які завітали  з найвіддаленішої точки, по відношенню до закладу, вітали іменинників, а пригощали традиційно чеським пивом та смачненькими тортиками. Але цікавим виявився той факт, що співвідношення  Гостей-іменинників до всіх Гостей, було надто великим. Ми щиро вітаємо ВСІХ ІМЕНИННИКІВ !!!

 

 

Філадельфія

 

Неймовірна історія про Романа, котрий 25 років тому виїхав із України, в Сполучені Штати Америки у пошуках кращого життя, була почута Гостями пивоварні "Старгород" у місті Львові 30 червня 2013 року. Коли Роман почав розказувати цю історію, патріотизм та радість переповнювала його голос. Повернувся в Україну Роман минулого тижня. Але йому потрібно буде швидко повертатись у Філадальфію, де він на даний момент проживає. Він побажав усім присутнім гарного настрою. І голосно викрикнув у зал "Будьмо Гей" тримаючи бокал чеського пива у своїй руці. 

Варшавський любитель пива )

Сьогодні, 29 червня 2013 року, легендою пісенного заспіву став Гість Марик, який приїхав до нас із Варшави. Марик третій раз у Львові, і третій раз приходить відпочивати в "Старгород". От як Марик любить старгородське пиво. )

 

Улюблене пиво

Сьогодні, 28 червня 2013 року, легендою стали Гості із Канади і Німеччини, улюблене пиво приїхали випити разом із своїми друзями.

 

Москва у "Старгороді"

А от і Москва приїхала у "Старгород"... Саме Гості звідти стали сьогодні, 27 червня 2013 року, легендою!!!!

 

З Днем Народження!!!!

Ось іще одна легенда 26 червня 2013 року, у "Старгороді". День народження у нас вже святкують навіть Гості із Вірменії. І справді інтернаціональний заклад )))

 

Срібне Весілля

 

Неймовірна історія кохання Олександра та Катерини. Ці закохані молоді люди святкували у  пивоварні "Старгород" своє "Срібне Весілля". Закохані приїхали із Російської федерації. За словамии Олександра, 25 років подружнього життя пройшли у палкому коханні та взаєморозумінні. Коли Олександр та Катерина вийшли на сцену, увесь зал "Старгороду" вигукував "Гірко-Гірко". І в цей момент молоді люди, як і 25 років тому, поцілували одне одного. 

Хлопці з Китаю!!!

   

 

 

22 червня 2013 року, в пивоварні "Старгород" стало на дві легенди більше. Ними стали два пана з Китаю, Френчін, та Ошітсу. Приїхали хлопці з міста Хань-чинь.

Варшава у Львові

  

Багато друзів із Польщі приїжджає до Львова на запашну каву та живе пиво. Саме так і пан Войтек із столиці Польщі - Варшави приїхав на відпочинок. І саме 20 червня 2013 року, став новою легендою "Старгорода" у місті Львові. 

Будьмо Гей!!!

  

У пивоварні "Старгород", 19 червня 2013 року, з’явилось на 2 легенди більше. Першою легендою став Джозепе з Іспанії. Який завітав до міста Лева по бізнес справах. Другою легендою стала  Тетяна, котра завітала зі столиці Білорусії - Мінська. Обоє Гостей бачились вперше в своєму житті. Але піднявши кружки з чеським пивом, голосно крикнули "Будьмо Гей"!!!

Одесса-мама

   

17 червня 2013 року у пивоварні "Старгород", Гостем із найвіддаленішої точки став пан Сергій із Одесси. Місто, котре нагадує Львів, приязними перехожими на вулиці, та архітектурою будинків. Сергій розповів що у місті Лева перший раз, а у пивоварні уже другий день. Побажав щоб і в Одессі з’явився "Старгород". Другою Гостею з найвіддаленішої точки стала Наталя із Полтави. 

ІМЕНИННИЦЯ З МОСКВИ

 

"Старгород" унікальне місце. Тут завжди комфортно, як молодому поколінню, так і людям, які прожили життя і як то кажуть, побачили світ. Приємно, коли рідні збираються за святковим столом та відзначають День народження у компанії рідних та близьких і завжди гостинних стінах пивоварні "Старгород". Саме сьогодні, 16 червня 2013 року, наша Гостя з Москви, і до того ж іменинниця, пані Жанна відзначала свій власний День народження. "Старгород" вітає вас з цим днем, і бажає вам многих і благих літ на потіху дітям та онукам.

Митники

15 червня 2013 р. у пивоварні "Старгород" відпочивали Гості, котрі по своїй професії стережуть кордон нашої країни. Назвали вони свою команду "Митники". Протягом усього пісенного заспіву команда "Митники" співала пісні, танцювала на столах та пила багато чеського пива. А ще й до того, вони святкували День народження одного із своїх колег - Зайця Павла. Павло частий Гість пивоварні, і тому його на сцені привітали тортиком, та палкими оплесками.

 

 

Корея завітала у "Старгород"

 

14 травня 2013 року Гостем із найвіддаленішої точки від "Старгорода", і водночас легендою, став пан Сені із Кореї. Милий чоловік розповів, що в Україні перший раз, і перший раз у місті Львові. За його словами, у Кореї є багато хорошого пива, але такого смачного пива, як у пивоварні "Старгород", він ще не пробував. Кружку чеського пива, Суні отримав з рук чеського пивовара Зденека Рески. 

Медики у "Старгороді"

 

Сьогодні, 13 червня 2013 року,  у "Старгороді" усією дружньою компанією, святкували День народження одногрупниці Оксани, студенти Медичного університету ім. Данила Галицького. Дівчата жваво танцювали та співали,  і навіть, серед вісімнадцяти співучих команд, увійшли у трійку найкращих на сьогоднішньому Пісенному заспіві. З такими розумними та життєрадісними дівчатами, а головне – справжніми красунями, не страшно і хворіти.

Гарантована Безпека

  

 

Сьогодні у "Старгород" завітали випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. У них сьогодні дійсно свято, адже чотири роки важких випробовувань та інтенсивного навчання уже позаду. Сьогодні у них відбувся випуск. Але найбільшим здивуванням було те, що увесь випускний курс «пожежної безпеки» прийшов сьогодні привітати свого начальника курсу, Сергія Петровича, з Днем народження. На сцені панувала дійсно дружна братерська атмосфера, і дивлячись на них, молодих дівчат та хлопців, наповнених серйозністю, відважністю, можна з впевненістю сказати – нам безпека гарантована.

ПОЛЯКИ - ФАЙНІ СУСІДИ

  

 

В понеділок, 10 червня 2013 року, коли більшість українців після важкого робочого дня відпочивають вдома, перед телевізором, у пивоварню "Старгород" завітала величезна компанія поляків. Їхнього позитивного настрою вистачило на увесь "Старгород". Не дивувала їх традиція танцювати та співати на столах та стільцях, а якраз навапаки. Такого вони, у себе на батьківщині, ще не бачили, тому радо підтримували наші старгородські звичаї. Найбільші міста Польщі: Варшава, Вроцлав, Краків, з’їхалися до Львова по "справах" і щоб відпочити і побачити красу древнього Львова. І не дивно чому їм порекомендували пивоварню "Старгород", адже тут найсмачніше пиво. А що ще потрібно для справжнього відпочинку. За словами нашого західного брата з Польщі : " У нас дешеве молоко і ковбаса, але у вас смачніше пиво і дівчата "фест". Ось такі вони - брати наші західні.

Молодята у "Старгороді"

Сьогодні, 9 червня 2013 року, легендою стали Марта та Павло, які прийшли до нас, щоб відсвяткувати своє, щойно відбувше весілля. Пивоварня "Старгород" привітала молодят тортиком, заспівала "Многая літа" і побажала довгого і міцного кохання!

   

Прекрасна Бельгія

Сьогодні легендою стала дівчина, яка для того, щоб відсвяткувати свій День народження, приїхала до нас із самої Бельгії. Пивоварня "Старгород" ще раз вітає іменинницю із далекої країни!!!

 

Друзі з Польщі

 

Сьогодні, 1 червня 2013 року, легендою пивоварні "Старгород" стали Гості із Польщі, які найкраще заспівали на пісенному заспіві, і все таки, стали переможцями. Але квиточки на безкоштовну дегустацію, віддали іншій команді.

Тест 22.39 28.05

Тест 

Дівчина-Посмішка

  

19 травня 2013 року, у пивоварню "Старгород" завітала дівчина з найгарнішою усмішкою у Львові. Звати дівчину-посмішку Оля. Вона надзвичайно красива, позитивна, життєрадісна, та просто розумниця. У цей день Оля разом із своїми друзями відзначала свій День народження. Дівчина-посмішка захоплюється танцями, музикою, та любить подорожувати.

Дівішнік

  

25 травня 2013 року, у пивоварні "Старгород"" святкувала свій дівішнік Ірина Чолій. Ірина красуня від природи, співачка, спорцменка, та просто позитивна особа. Ірина часто подорожує по Україні, а також по країнах Європи. За словами Ірини, у неї буде найбільше весілля у Івано-Франківську, аж на 1000 осіб. 

Гості із Франції

24 травня 2013 року, на «Останній Дзвоник» у пивоварню "Старгород" приїхали Гості із Франції. Гості, котрі займаються благочинністю уже більше 12 років. За словами Жопо, в Україні вони досить часто, і здійснюють свої місії по багатьох містах нашої країни. Особливо їм сподобалась архітектура міста та старгородське пиво.  

    

Ні більше, ні менше - Корея!!!

23 травня 2013року, у нас в пивоварні "Старгород",  був гість з Кореї. Їм"я його класично некоротке, але він спростив гостям завдання і представився, як Інван. Пивоварня "Старгород" подарувала йому справжнє чеське пиво, а куштував він його під PSY "Gangnam Style". Колоритно виглядало)))  

Срібне весілля

Сьогодні, 21 травня 2013 року, родині Андрія та Лілі виповнилось 25 років!!! Подружжя вирішило відсвяткувати своє Срібне весілля саме у пивоварні "Старгород". За традицією, на срібне весілля, поряд із золотою обручкою на палець надягається ще і срібне колечко. Яке ж було здивування Лілі, коли її срібне колечко, принесла старгородська свинка :) 

    

Угорці

  Сьогодні, 20 травня 2013 року, Євген з Угорщини, був просто "зіркою" пісенного заспіву. Ще  на початку пісенного, Євген отримав у подарунок кружку чеського старгородського пива як гість, який приїхав з найдальшої точки світу. Євген побажав усім Гостям "Веселіться!", і на своєму прикладі показав як це робити. Євген з друзями взяв участь у пісенному заспіві. Після трьох турів переможцем пісенного заспіву стала саме їхня команда "Шалунішки".

   

Красноярськ у Львові

  

Сьогодні, 18 травня 2013 року, легенда до нас приїхала  із самого Красноярську. Аж за 6000 км. Михайло їхав, щоб відсвяткувати у пивоварні "Старгород" День народження. До того ж, це вже не перший раз він приїжджає в гості у пивоварню "Старгород". А ми завжди радо його зустрічаємо.

Ковалко Мартин

17 травня 2013 року, на Старгород-шоу відбулось обливання мера "Старгорода" Ковалко Мартина. Він разом із своїми друзями відпочивав та святкував свій День народження. За старгородською традицією Мартина обливали пивом, та дарували тортик.

 

     

Файні хлопці з Німеччини

16 травня 2013 року, у пивоварню "Старгород" завітали файні хлопці із Німеччини, Хольдер та Андрій. Розповіли, що приїхали до Львова відпочити, та провести гарно час. Про "Старгород" дізнались від знайомих, котрі бувають досить часто. Спробувавши старгородського пива, наголосили на тому, що воно краще за німецьке. 

 

 

 

Салім та Алекс легенди пивоварні

    14 травня 2013 року, у львівському "Старгороді" стало на дві легенди більше. Першою легедою став Салім із Узбекистану, котрий співав українські пісні, та танцював на столах. Другою легендою став Алекс із котрий приїхав із сонячної Австралії.

 

 

Самая романтическая пивная пара!

Именно так можно описать молодую семейную пару Калюжных. Наталья и Сергей заряжали наших гостей своей позитивной энергетикой и удивляли зажигательными танцами. Нельзя не отметить, что именно их команда "Любители пива" выиграла "Песенный запой".

Філадельфія у "Старгороді"

 

 

 

  Гостя з далеких країв приймала пивоварня «Старгород», м. Львів 13 травня 2013 р. Джек приїхав до нас з м. Філадельфія (США). Казав, що побував у нас вперше і чеське пиво вперше спробував  саме на старгородській сцені. За його словами, такого смачного пива як у нас, в Америці не буває.